Змагання з автомодельного спорту (трасові моделі)

Трасове автомоделювання, це формула – 1 в мініатюрі. Швидкість, круті віражі і смак перемоги! Вихованці гуртка багаторазові Чемпіони України. В Палаці одна з найкращих трас у Європі!

2023

Відкриті змагання з трасового автомоделювання «Кубок КПДЮ»

Чемпіонат України з автомодельного спорту – 1 етап, трасові моделі, міжнародні класи, III ранг. Всеукраїнські відкриті змагання з трасового автомоделювання серед учнівської молоді

2022

Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді та другий Чемпіонату України

Команда вихованців гуртка “Автотрасове моделювання” Київсього Палацу дітей та юнацтва здійснила спортивну експедицію та виборола призове місце у змаганнях.

Чемпіонат України з автомодельного спорту – 1 етап, трасові моделі, міжнародні класи, III ранг

Вихованці та їх тренери – керівники гуртків автотрасове моделювання, достойно представили м. Київ, Киіівський Палац дітей та юнацтва, відділ STEM-освіти, виборовши у напружених змаганнях призове місце серед юніорів з шести областей України.

Відкриті змагання з трасового автомоделювання «Кубок «Сфери» у центрі технічної творчості «Сфера»

У центрі технічної творчості «Сфера» відбулися відкриті змагання з трасового автомоделювання «Кубок «Сфери». Команда КПДЮ виборола Перше командне місце серед команд учнівської молоді.

У Сумах завершилися змагання «Чемпіонат України з автомодельного спорту – ІІІ етап, трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг».

Чемпіонат України з автомодельного спорту - 1 етап, трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг

2021

Змагання Кубку України - 2021 з автомодельного спорту, трасові моделі

12-14 лютого 2021 року відбулися змагання Кубку України – 2021 з автомодельного спорту, трасові моделі. У змаганнях взяли участь сім команд. Команда Київського Палацу дітей та юнацтва посіла друге місце.

Вітаємо наших гуртківців, які на високому рівні представили КПДЮ і показали високу технічну підготовку, зосередженість та швидкість реакції в умовах мінімальних часових рамок змагань. Учасники продемонстрували комплексний підхід у змаганнях, взаємодопомогу на стартах, блискавичні ремонтні та відновлювальні роботи в критичних ситуаціях автомодельної гонки, витримку і силу волі вистояти до кінця.

Чемпіонат України з автомодельного спорту, трасові моделі,міжнародні класи, 5 етап

Команда автомоделістів (трасові моделі) Київського Палацу дітей та юнацтва посіла 1 місце у змаганнях «Чемпіонат України – 5 етап, трасові моделі, міжнародні класи ІІІ ранг», які проходили 16-19 грудня в м.Києві.
Команда м.Києва (дорослі), яка повністю складалась з вихованців та керівників Палацу, стала срібним призером Чемпіонату України.

2020

Змагання 1 етапу на Кубок України з автомодельного спорту, трасові моделі, Вантажівка, G-12, PR-24, ES-32, G-12 Open, ES-24, ІІІ ранг

14-16 лютого 2020 року на базі Спеціалізованої загальноосвітньої школи №329 “Логос” відбулися змагання 1 етапу на Кубок України з автомодельного спорту, трасові моделі, Вантажівка, G-12, PR-24, ES-32, G-12 Open, ES-24, ІІІ ранг, у яких брала участь команда гуртка «Автотрасове моделювання» Київського Палацу дітей та юнацтва.

2019

Кубок України 2019 року з автомодельного спорту, трасові моделі серед юнаків, юніорів та дорослих спортсменів

З 15 по 17 лютого на трасі 🇺🇦 Київського Палацу дітей та юнацтва пройшли змагання Першого етапу Кубку України 2019 року з автомодельного спорту, трасові моделі серед юнаків, юніорів та дорослих спортсменів.
Команда Київського Палацу дітей та юнацтва посіла Перше місце в заліку юнаків та юніорів.