’20

’19

2023

Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації

19-21 травня відбувся Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації у м. Луцьку, Волинської області. Женжера Роман посів II місце в особистому заліку у категорії Ч-14 на діапазоні 3,5 МГц у вправі спринт та III місце на класичній дистанції 144МГц.

Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації

05-07 травня відбувся Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації у м. Замость, Республіки Польща
Вихованець гуртка спортивна радіопеленгація відділу STEM-освіти став чемпіоном Європи на радіоорієнтуванні в особистому заліку у категорії Ч-14, та посів III місце на класичній дистанції 144МГц

Відбір до збірної України на чемпіонат світу в Угорщині!

27 – 30 квітня 2023 р. у м. Дубно Рівненської області відбувся Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації. Наші спортсмени показали достойні результати. Завдяки такому результату Роман ввійшов до збірної команди України на чемпіонат Світу, який відбудеться в Угорщині влітку.

2022

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА НЕТІШИН ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ.

Вихованці гуртка “Спортивна радіопеленгація” (керівник майстер спорту Міжнародного класу Братчук С. М.) Київський Палац дітей та юнацтва показали достойні результати у пошуках “лисиць”.

2021

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації, «Спринт»

2020

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків

25-27.09.2020 р. в місті Нетішин Хмельницької області відбувся Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків. Вихованці гуртка Київського Палацу дітей та юнацтва показали достойні результати!!!🏆

Чемпіонат Києва зі спортивної радіопеленгації

Відбувся Чемпіонат міста Києва зі спортивної радіопеленгації на діапазоні 3,5МГц серед юнаків і дівчат. Вихованці гуртка «Спортивна радіопеленгація» Київського Палацу дітей та юнацтва показали високі результати.

2019

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

У Києві відбувся🇺🇦 Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації. Вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва здобули ряд перемог.

20-21 квітня відбувся 🇺🇦Чемпіонат Києва зі спортивної радіопеленгації. У полюванні на “лисиць” вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва стали чемпіонами і здобули багато призових місць.