Змагання з автомодельного спорту (радіокеровані моделі)

Роки

’23

’22

’21

’20

’19

2023

Чемпіонат України з автомодельного спорту – І етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг Всеукраїнські відкриті з радіокерованих автомоделей шосейних перегонів серед учнівської молоді (ІV ранг)

У змаганнях учнівської молоді брала участь команда Київського Палацу дітей та юнацтва.
 
У змаганнях 1-го етапу чемпіонату України (дорослі) вихованці Палацу брали участь у складі збірної команди м. Києва і в підсумку посіла друге місце.

Чемпіонат України -1 етап, радіокеровані моделі танків та колісної техніки, ІІІ ранг

Перед глядачами «пройшла історія» танкобудування у мініатюрі, вони побачили змагання, показові виступи історичних та сучасних моделей танкової та колісної техніки.
Подібні події об’єднують любителів техніки, залучають до занять технічною творчістю нашу юнь, сприяють паріотичному вихованню.
Серед глядачів були представники військових, які цікавились розробками учасників – конструкційні рішення по ходовій частині, різні механізми. Гадаємо, що конструкторські напрацювання учасників найближчим часом будуть використані спеціалістами «оборонки» для створення наземних дронів.

🚘Відкриті змагання на Кубок Київського Палацу дітей та юнацтва з автомодельного спорту (радіокеровані моделі у приміщенні);
🚘Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг (в приміщенні);
🚘Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг (в приміщенні);

2022

Чемпіонат України -1 етап, радіокеровані автомоделі, шосейні перегони

Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг (в приміщенні)

Різдвяний Кубок та Кубок Палацу

2021

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту, радіокеровані моделі, шосейні перегони у місті Черкаси

2020

Змагання 1-го етапу Кубку України, з автомодельного спорту, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів у приміщенні, III ранг

Вихованці гуртка «Автомоделювання» у складі збірної команди м. Києва брали участь у змаганнях 1-го етапу Кубку України, з автомодельного спорту, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів у приміщенні, III ранг, які проходили 14-16 лютого 2020 року у м. Миколаєві. Керівник команди Качур В.В. У підсумку змагань команда Києва посіла ІІ командне місце.

2019

Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (юнаки, юніори) радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, IV ранг

30.04.19 – 06.05.19 в Одесі відбулись змагання🇺🇦 на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (юнаки, юніори) радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, IV ранг. Команда Київський Палац дітей та юнацтва посіла ІІ місце.