Всеукраїнські чемпіонати та змагання зі спортивного орієнтування, у яких беруть участь вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва

Чемпіонат України з Трейл-О серед позашкільних організацій

Цей чемпіонат організовується Федерацією спортивного орієнтування України (ФСОУ) для юнаків та дівчат з позашкільних навчальних закладів. Змагання проводяться щорічно, зазвичай восени, в мальовничих місцях України.

Трейл-О – це вид спортивного орієнтування, де учасники намагаються знайти контрольні пункти (КП) на місцевості, використовуючи карту та компас. На відміну від класичного спортивного орієнтування, де важлива швидкість проходження дистанції, в трейл-О акцент робиться на точності орієнтування.

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування

Це найпрестижніші змагання з орієнтування в Україні, які щорічно проводяться ФСОУ для дорослих, юніорів та ветеранів. Чемпіонат складається з декількох дисциплін, таких як крос-спринт, класична дистанція, естафета та багатоденне орієнтування.

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування учнівської молоді

Цей чемпіонат проводиться щорічно для учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних заїходів. Він має на меті популяризацію спортивного орієнтування серед дітей та юнацтва, а також виявлення талановитих спортсменів.

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (трейл) серед вихованців позашкільних закладів

Цей чемпіонат організовується ФСОУ для вихованців позашкільних навчальних закладів. Він проводиться щорічно, зазвичай восени, в різних регіонах України.

Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Голосіївська осінь»

Ці змагання проводяться щорічно восени в Голосіївському національному природному парку (м. Київ). Вони є одними з наймасовіших змагань з орієнтування в Україні, в яких беруть участь спортсмени з усієї країни..

Участь у цих змаганнях є незабутнім досвідом для всіх любителів спортивного орієнтування!