Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

    Це престижна подія, яка протягом багатьох років збирає талановитих та зацікавлених наукою дітей. Цей конкурс дає можливість вихованцям  продемонструвати свої дослідницькі здібності, презентувати власні розробки та здобути цінний досвід наукової діяльності.
     Одним із активних учасників конкурсу є гурток “Археологічне краєзнавство”, який протягом багатьох років поспіль підтверджує високий рівень підготовки своїх вихованців. Їхні ґрунтовні дослідження, творчий підхід та наполеглива праця здобувають визнання журі та свідчать про значний потенціал юних археологів. Кожного року гуртківці  гідно представляють свої роботи на конкурсі. Участь у цій інтелектуальній битві стала не лише цінним досвідом, а й підтвердженням їхньої зацікавленості у дослідженні історії та культури рідного краю.
      Окрім участі у конкурсі, вихованці гуртка “Археологічне краєзнавство” також активно беруть участь у різноманітних наукових заходах. Так, 12 квітня 2024 року  Волков Роман мав честь виступити з доповіддю на щорічній 22 Міжнародній науковій конференції студентів КНУ “Шевченківська весна 2024”, яка відбулась офлайн.