Сімейний фестиваль «Мандруємо разом» до Дня туризму

1996 рік став знаменним для туризму, адже саме тоді наш відділ вперше організував свято «Мандруємо разом» з нагоди Міжнародного дня туризму. Ця подія не лише подарувала незабутні враження нашим вихованцям, але й стала відправною точкою для офіційного визнання Дня туризму в Україні.

Свято «Мандруємо разом» з самого початку стало справжнім оазисом для любителів подорожей. Його програма завжди рясніла цікавими та пізнавальними заходами, вікторинами, майстер-класами тощо.

Цікавий факт. Завдяки нашій ініціативі та співпраці з організацією ФРУКТ, через два роки, у 1998 році, Президент України підписав Указ «Про святкування Дня туризму в Україні». Цей документ став визнанням важливості туризму для розвитку країни та стимулом для його подальшого зростання.

Сімейний фестиваль «Мандруємо разом» до дня туризму,  не просто дарувало  можливість цікаво та весело провести час, але й відкривало нові горизонти, надихало на подорожі та знайомство з красою світу. Це свято стало сімейною традицією, яка об’єднує всіх, закоханих у туризм, та сприяє розвитку цієї важливої галузі.

Приєднуйтесь до нас! Разом ми зробимо світ цікавішим, а життя – яскравішим!