Міське свято «День Землі»

Щорічно 22 квітня весь світ відзначає День Землі – екологічне свято, покликане привернути увагу до проблем довкілля та закликати до його збереження. Ця дата обрана не випадково: саме 22 квітня 1969 року в Каліфорнії сталася катастрофічна аварія – витік нафти, що призвів до загибелі мільйонів морських тварин та завдав значної шкоди економіці США.

Ця трагедія стала каталізатором для екологічного руху. Вже через рік, у 1970 році, сенатор Гейлорд Нельсон закликав американців до участі у масовій акції на захист довкілля. 22 квітня мільйони людей по всій країні вийшли на вулиці, щоб висловити свою стурбованість екологічними проблемами.

З часом День Землі з національного свята США перетворився на міжнародне. У 2009 році ООН офіційно оголосила 22 квітня Міжнародним Днем Матері-Землі.

Для нашого відділу організація свята “День Землі туристський” стала багаторічною традицією, яку ми дотримуємося, незалежно від обставин. Цього року юні туристи мали змогу не лише весело провести час, але й взяти участь у цікавих еко-активностях та майстер-класах.

Вихованці випробували свої сили на мотузковій дистанції “Скаутська тропа”, в спортивному орієнтуванні, на велосипедній дистанції, на слеклайні та інших цікавих локаціях. Майстер-класи “Вкладання наплічника”, “Спостерігачі за природою” та “Споряди велосипед” навчили дітей практичних навичок, необхідних для відповідального туризму.

Гра “Коло друзів” об’єднала учасників свята, подарувавши їм заряд позитивних емоцій та почуття єднання з природою.

День Землі – це не просто свято, це нагадування про те, що ми є частиною тендітного світу, який потребує нашої турботи та бережливого ставлення. Бережімо нашу планету для себе та майбутніх поколінь!