КИЇВСЬКА МОЗАЇКА

"КИЇВСЬКА МОЗАЇКА. ОЗИРНИСЬ"

Краєзнавчо-пошукова гра, учасники  якої змогли побачити ті місця, які зазвичай не помічають, а також дізнатись багато нового для себе!

Озирніться навколо: як багато таємниць приховують київські дворики, які арт-об’єкти можна побачити в несподіваних місцях, чому саме тут і саме цим діячам і діячкам встановлено монументи, чи є в Києві пам’ятники тваринам, що символізують київські мурали. Озирайтесь, селфіть, викладайте в соцмережах.

Відеоексурсії "КИЇВСЬКА МОЗАЇКА. УЯВИ"

Відеопроєкт для дітей та дорослих, де можна не просто прогулятися містом, сидячи на своєму дивані, а уявити, яким був колись Київ, побачити старі світлини, зрозуміти, що цими вулицями ходили колись ті люди, про яких ми читаємо нині в підручниках.

Аудіогід та відеоекскурсії Києвом «МОЗАЇКА»

Даний проєкт має практичне застосування на велику аудиторію — екскурсіями може скористатись кожен у Києві, а погуляти Києвом у форматі відео — так і зовсім з будь-якої точки світу. Завданням проєкту є утвердження у свідомості та почуттях юних громадян патріотичних цінностей, поваги до своєї країни, українського народу, його культури, звичаїв та традицій; стимулювання пізнавальної активності і самостійності у дітей та підлітків.

Мета проєкту – формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості, ідентифікації з державою, її історією, культурою та розвитком, популяризація творчого спадку.

Складовими проєкту є – конкурси, квести, фотоекскурсії (фотопроєкт “Київська мозаїка. Озирнись”), відеоекскурсії (проєкт  “Київська мозаїка”), аудіогід Києвом («Київська мозаїка»).

Аудіогід «КИЇВСЬКА МОЗАЇКА»

Новий проєкт – це безкоштовні екскурсійні маршрути столицею з аудіогідом, які можуть між собою поєднуватись та складати ту саму мозаїку столиці .

Живете у Києві, але не знаєте куди піти? Приїхали до столиці та хочете подивитись місто? Маємо для вас пропозицію! Запрошуємо на екскурсію!

❓ Як пройти маршрутами? Електронна версія доступна у Телеграмі. У пошуку пишете «КИЇВСЬКА МОЗАЇКА» і відкриваєте єдиний паблік з такою назвою. Далі обираєте потрібний маршрут та йдете ним. Екскурсії безкоштовні!

Як тебе не любити, Києве мій?

Відео тут: https://youtube.com/@user-jk5en6ln8c?si=YT6pJRWFeBcB_fqa

Аудіогід: https://t.me/kyivskamozaika