Фестиваль молодіжних ініціатив «Хакатон активних»

Мета проекту: пошук інноваційних та корисних ідей у ​​відповідь на актуальні та реальні проблеми та виклики, що виникли останнім часом, та які можуть бути реалізовані в громадах на території України як фізичними особами, так і громадськими організаціями.   

Кожен учасник або команда «Хакатону активних» може запропонувати власну ідею, під час презентації (пітчингу) отримати підтримку від партнерів, готових долучитися до реалізації ініціативи і спробувати вирішити нагальну суспільну проблему.

Головне завдання Хакатону — показати, що відновлення країни — це не лише обов’язок влади, а й відповідальність кожного громадянина, що можна бути корисним суспільству і використовувати свої знання й навички для допомоги іншим.

Для тих учасників, чиї проєкти не отримують підтримки під час заходу, «Хакатон активних» стане майданчиком для розвитку власної ідеї. Тут інноватори здобувають нові знання, зав’язують корисні знайомства, обмінюються досвідом. Багато команд, отримавши якісний фідбек від менторів і оцінку свого рішення від журі, зможуть продовжити роботу над проєктами та втілити їх у життя власними силами або залучаючи інвесторів. 

Докладніше про Хакатон активних дивіться тут: https://www.facebook.com/initiationandpartnership/videos/7026844917340370

Протягом 2023-2024 років фестиваль молодіжних ініціатив “Хакатон активних” проведено тричі