Змагання з судномодельного спорту

2023

Чемпіонат України з судномодельного спорту моделі класу "С" (стендові моделі) в м. Києві

Суддівська колегія оцінювала відповідність масштабу по технічній документації, зовнішній вигляд і якість обробки поверхонь моделей, точність передачі кольору, рівень майстерності учасників і ступінь складності.
Під час змагань відбувався обмін досвідом юних та досвідчених судномоделістів.

Чемпіонат м. Києва з судномодельного спорту серед учнівської молоді у класах радіокерованих моделей-копій

Численні глядачі з цікавістю розглядали майстерно зроблені мініатюрні копії реальних бойових кораблів, буксирів, рятувальних та пасажирських суден.
Особливу увагу привернули моделі, які мали подолати водну дистанцію фігурного курсу, а після чого здійснити маневр швартовки у доку.
Під час змагань відбувався обмін досвідом юних та досвідчених судномоделістів.

Чемпіонат міста Києва з судномодельного спорту серед дорослих та юніорів моделі класу "С"

Чемпіонат проводиться з метою популяризації спортивно-технічних видів спорту серед дітей та учнівської молоді; підвищення рівня технічної та практичної майстерності учасників; визначення найсильніших команд м. Києва з судномодельного спорту серед дітей та учнівської молоді для подальшої участі у Всеукраїнських змаганнях.

Чемпіонат міста Києва з судномодельного спорту серед учнівської молоді у приміщені (2, 3 етап)

Учасники виконали відповідний норматив, який дає право на присвоєння звання «Кандидат у майстри спорту України»

Чемпіонат міста Києва з судномодельного спорту серед
учнівської молоді у приміщенні (1 етап)

2022

2, 3, 4 ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ М. КИЄВА З СУДНОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ У ПРИМІЩЕННІ

12-13 листопада 2022 року у Навчально-виховному комплексі допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва був проведений 2, 3, 4 ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ М. КИЄВА З СУДНОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ У ПРИМІЩЕННІ.🚤 👍 В змаганнях брали участь 6 команд міста Києва: КПДЮ, УДЦПО, ЦТДЮ Святошинського району, НВК, ЦТТ«Юність» та клуб «Флагман» 🛥

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту («NS» – моделі до 600 мм)

Команда вихованців лабораторії судномоделювання Київського Палацу дітей та юнацтва взяла участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з судномодельного спорту («NS» – моделі до 600 мм) присвячених Дню Військово-Морських Сил Збройних Сил України.,🇺🇦 які відбулися 13 – 22 липня 2022р.
За результатами змагань у командному заліку, команда посіла бронзову сходинку.

1 етап Чемпіонату Києва (юніори) з судномодельного спорту

29-30 січня 2022 року в Навчально-виховному комплексі допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва було проведено 1 етап Чемпіонату Києва (юніори) з судномодельного спорту. В змаганнях брали участь 5 команд міста Києва (22 вихованці з 39 заявлених).
Змагання проводились у двох класах спортивних моделей Eco-mini та F3-Е. В запеклій боротьбі командну перемогу одержали вихованці Центру технічної творчості “Юність” м. Києва. Попри те, що команда КПДЮ не зайняла призового місця результати які показали спортсмени будуть враховані в загальному заліку під час проведення фіналу Чемпіонату.

2021

Всеукраїнські Змагання з судномодельного спорту секція М - "Кубок СумДу"

18.12.2021 – 19.12.2021 відбулись Всеукраїнські Змагання з судномодельного спорту секція М – “Кубок СумДу”. У змаганнях взяли участь більш ніж 40 спортсменів, разом з ними і вихованці гуртка “Спортивне Судномоделювання” Київський Палац дітей та юнацтва у складі збірної міста Києва. Вихованці гуртка посіли бронзову сходинку у класі моделей FSR/E.

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА КИЄВА (ЮНІОРИ) З СУДНОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ

05 – 06 червня 2021 року на відкритій акваторії озера парку «Орлятко» Солом’янського району міста Києва відбувся Відкритий Чемпіонат м. Києва з судномодельного спорту, моделі секції «NS» (радіокеровані моделі-копії).
В змаганнях приймали участь спортсмени, як вже досвідчені так і юніори цих класів.
🏆 Серед шести команд юніорів міста Києва, команда КПДЮ виборола почесне III місце.
Вагомий внесок в командий результат вихованців лабораторії судномоделювання відділу STEM-освіти Київського Палацу дітей та юнацтва.

Чемпіонат України з судномодельного спорту, Секції M - швидкісні радіокеровані моделі

Чемпіонат України з судномодельного спорту, моделі секції С (онлайн)

Вперше в онлайн режимі Чемпіонат України з судномодельного спорту, моделі секції С.🛥
Гідно підготувались та приймали участь у змаганнях з 14 по 19 квітня спортсмени міста Києва та 14 областей України (Вінницька обл., Одеська обл., Кіровоградська обл., Запорізька обл., Миколаївська обл., Черкаська обл., Дніпропетровська обл., Донецька обл., Волинська обл., Хмельницька обл., Чернівецька обл., Полтавська обл., Рівненська обл., Житомирська обл.).
Змагання проводились у 10 класах моделей (С1, С2ю, С2, С3, С4, С5, С6ю, С6, С7, С8) та було представлено 82 моделі.
Стендову оцінку моделей здійснювала суддівська колегія, яку очолив Головний суддя – Акімов Ігор (UKR-09/A (МК), головний секретар – Пасхалова Лариса (UKR-11/А (МК) та п’ять суддівських бригад, складом з п’яти судів.
Суддівство здійснювалось в онлайн режимі на підставі розгляду фотографій та документації, яка була представлена спортсменами за допомогою Інтернет ресурсів та участю спортсменів в обговорені (захисту) моделі під час суддівства.
За результатами змагань, перше місце зайняла команда міста Києва із загальною кількістю – 345 балів, друге місце зайняла команда Вінницької області із загальною кількістю – 220 балів, трете місце зайняла команда Одеської області із загальною кількістю – 165 балів.
Значний внесок в командний залік команди міста Києва внесли спортсмени Київського Палацу дітей та юнацтва.

Чемпіонат із судномодельного спорту серед учнівської молоді Києва

13 лютого 2021 року в Києві стартував 🎯 Чемпіонат із судномодельного спорту серед учнівської молоді, організований Департаментом освіти і науки Києва та Київським Палацом дітей та юнацтва.
Чемпіонат проходить у Палаці дитячої та юнацької творчості Соломянського району.

2020

ІІ етап Вiдкритої першості м. Києва з судномодельного спорту серед школярiв i учнiвськоi молоді у приміщені

22-23 лютого 2020 року на базі НВК ДПТТМ проведено ІІ етап Вiдкритої першості м. Києва з судномодельного спорту серед школярiв i учнiвськоi молоді у приміщені.

Змагання з Кубку України з судномодельного спорту моделі секції «М» , «Экомастер 2020» в місті Дніпрі

У заході прийняли участь і вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва гуртка “Спортивне судномоделювання”, керівник Костюк Ілля Павлович.
У загально-спортивному рейтингу команда міста Києва отримала бронзову нагороду.

2019

Всеукраїнські змагання з судномодельного спорту (секція М)

З 20 по 22 грудня у місті Суми відбулись відкриті всеукраїнські змагання з судномодельного спорту (секція М). Вихованці гутка “Судномоделювання” змагалися з 40 учасниками з різних областей України. Змагання на базі Сумського Державного Університету відвідали команди з Києва, Полтави, Глухова, Сум Дніпра, Херсона.