Всеукраїнський психологічний фестиваль «Паросток»

Всеукраїнський психологічний фестиваль «ПАРОСТОК» було започатковано в 2013 році. Фестиваль проводиться щорічно на початку квітня, його цільовою аудиторією є практичні психологи та психотерапевти, педагоги закладів освіти України, соціальні педагоги, наукові працівники, аспіранти та магістранти, а також всі бажаючі здобути нові знання у галузі освіти і психології.

Організатор Фестивалю: відділ соціальних ініціатив і партнерства КПДЮ

Метою проєкту є розвиток професійної майстерності спеціалістів психологічної служби; популяризація роботи психолога, обмін досвідом та кращими практиками; ознайомлення з інноваціями та досягненнями сучасної психологічної науки; просвіта спільноти щодо роботи психологічної служби та ролі психологічної підтримки у часи невизначеності.

Фестиваль має практичну спрямованість: передбачає проведення воркшопів, тренінгів, регламентованих доповідей за актуальною тематикою, презентацій, панельних дискусій.

Презентація кращого досвіду роботи спеціалістів психологічної служби сприяє підвищенню рівня надання фахових послуг, застосуванню актуальних передових методик; розвитку інноваційних технік у роботі з вразливими верствами населення у часи невизначеності та повоєнного відновлення.             

Детальніше про Фестиваль ви можете дізнатися на Facebook: https://www.facebook.com/parostokfest