Проєкт «Шляхетні хроніки»

Проєкт відділу візуального мистецтва спрямований на ознайомлення з життям і творчістю видатних людей української культури та мистецтва: письменників, художників, співаків, майстрів декоративно-прикладного мистецтва. На даний момент вихованці гуртка “Світ вишивки” (керівник Наталія Ключник) та “Живопис” (керівник Тетяна Кожаєва) створили і презентували проєкт “На сцені та в житті: модний стиль Марії Заньковецької”. Виставка вишитих та живописних творів була представлена в Музеї Марії Заньковецької.

Наступним був проєкт “Світи Марії Примаченко”. Вихованці гуртка “Кераміка ” (керівник Олена Рум’янцева) презентували виставку художньої кераміки за мотивами робіт Марії Примаченко в Музеї декоративно-прикладного мистецтва. А також студія живопису відділу візуального мистецтва презентувала виставку, присвячену творчості відомої художниці у Центральній бібліотеці для дітей м. Києва.

В цьому році вихованки гуртка “Світ вишивки” (керівник Наталія Ключник) працюють над черговим проєктом із рубрики “Шляхетні хроніки” – “Неймовірні квіти Ганни Собачко-Шостак”. Ця художниця – одна із перших представниць українського авангарду. Юні вишивальниці працюють над створенням сучасних аксесуарів та оформленням одягу вишивкою за мотивами творів Ганни Собачко-Шостак.

Проєкт спрямований на ознайомлення з творчістю відомої української керамістки Ольги Рапай. В рамках проєкту відбуваються творчі зустрічі з майстрами та мистецтвознавцями. Вихованці відділу візуального мистецтва створюють власні роботи за мотивами відомого майстра