Проєкт інтелектуальних ігор «Покоління SMART»

Цей проєкт, який базується на застосуванні гравцями своїх інтелектуальних здібностей або ерудиції, колективне виконання завдань, що вимагають застосування продуктивного мислення в умовах обмеженого часу і змагання. Проєкт сприяє заохоченню школярів до активізації розумової, пошукової, дослідницької діяльності, самоосвіти та саморозвитку.
Основною функцією такого проєкту, що об’єднує в собі риси ігрової та навчальної діяльності, є розвиток мислення, логіки, процесів аналізу і синтезу, узагальнення і класифікації.
Проєкт «Покоління SMART» орієнтований на розвиток знань, нестандартного самостійного мислення, інтуїції, почуття гумору,
інтелектуальної реакції.

Проєкт інтелектуальних ігор «Покоління SMART» об'єднує 3 проєкти:

Пізнавально-розважальна гра для молодших школярів міста Києва «Вундеркіндери»

(початковий рівень)
Куратор гри – Марина Бугаєнко.
Учасники – школярі віком 8-10 років ( приблизна кількість 150 учасників);
Проєкт-конкурс, який, за великим проханням ентузіастів інтелектуальних ігор з різних навчальних закладів міста, було започатковано у 2019 році для школярів молодшої ланки. Цей віковий сегмент, на той момент, не був повністю охоплений інтелектуальними змаганнями міського рівня. І з того часу, щороку, проєкт вдало відбувається і приєднує до інтелектуальної родини «Покоління SMART” все більше нових гравців.

(основний рівень)
Куратор гри – Олександр Адаменко.

Учасники – школярі віком 10-12 років ( приблизна кількість 150 учасників);
Проєкт було створено для школярів середніх класів та з великим успіхом проводиться вже 16 років. З роками конкурс постійно розвивається та набуває все більше і більше нових прихільників.

(вищий рівень)
Куратор гри – Валерія Маленіна.
Учасники – школярі віком 13-15 років ( приблизна кількість 360 учасників);
Гра «Інтелект-турнір», проводиться більше двадцяти років поспіль. І ідея створення такого проєкту у Київському Палаці дітей та юнацтва, самого початку, знайшла широку підтримку у місті, і, зараз, аналізуючи багаторічний досвід проведення гри для школярів міста Києва «Інтелект-турнір», можна зазначити, що цей інтелектуальний проєкт, з роками, не тільки не втратив своєї популярності, а навпаки інтерес до нього серед школярів міста постійно зростає. 

Кожного місяця у рамках проєкту інтелектуальних ігор “Покоління SMART” проводяться інтелектуальні online вікторини-розіграші за різними темами, що присвячені історичним, актуальним, цікавим датам або подіям. Участь у яких можуть взяти усі бажаючі слідкуючі за новинами на офіційній сторінці відділу Івент-менеджменту та арт-проєктів.

Феномен інтелектуальних ігор полягає в тому, що будучи розвагою, відпочинком, вони здатні перерости у навчання. Проєкт «Покоління SMART» має виховне значення, допоможе згуртувати дитячий колектив, виховує свідому дисципліну, працьовитість, взаємодопомогу, самостійність. З точки зору педагогіки, інтелектуально-пізнавальні ігри мають величезний виховний потенціал. Система таких ігор стимулює пізнавальний інтерес дитини, формує прагнення до постійного поповнення багажу знань. І тому ми і створили проєкт «Покоління SMART», і впевнені, що з роками він буде набувати великої популярності в нашому місті!