Проєкт «Екокараван»

Проєкт «Екокараван» – є моделлю нового підходу в екологічному вихованні у відділі біології, яка відрізняється від традиційної, – це ознайомлення дітей з природою через екологічні ігри (ролеві, дидактичні, імітаційні, ігри моделювання, ігри подорожі та ін.
Залучення до участі школярів міста Києва у проєкті дає їм змогу відчути себе часткою природи, реагувати на проблеми, викликають бажання берегти природу і захищати її від небезпеки.
В рамках проєкту «Екокараван» проходить ряд екологічних ігор-конкурсів, розроблених для учнів середнього шкільного віку (5-7 класи) «ЕКОкараван»,« Знавці природи».
До них відносяться: екологічний брейн-ринг, конкурс – аукціон, конкурс – марафон, КВК, екологічна вікторина “Чи знаєте ви, що…?”, час запитань та відповідей, і таке інше. В таких іграх екологічного спрямування діти демонструють свої знання, вчаться логічно мислити, обговорювати запропоновані проблемні ситуації, шукати шляхи їх вирішення. Сюжетні ігри з екологічним змістом допомагають дітям познайомитися з фахівцями різних напрямів, метою діяльності яких є дослідження стану природи та її охорона. Через гру здійснюється виховання відповідальності дітей за збереження навколишнього світу. Чи любите ви екологічні ігри так сильно, як ми? Якщо так, тоді запрошуємо до участі!