Освітній кластер «Територія нових можливостей»

Це об’єднання закладів позашкільної освіти та інших освітніх закладів м. Києва, засноване на принципах рівноправ’я, колегіального керівництва, прозорості рішень, що приймаються і здійснює свою діяльність у відповідності із законодавством та іншими нормативно-правовими актами України в галузі освіти.

Метою створення освітнього кластера «Територія нових можливостей» є ознайомлення з інноваціями в освіті та новітніми  технологіями; вивчення  досвіду колег; поширення кращих практик позашкільної діяльності; як платформа для підтримки професійного розвитку педагогів закладів позашкільної освіти м. Києва.

У рамках освітнього кластера «Територія нових можливостей» проведено семінар на тему «Особистісний потенціал педагога-позашкільника: складові та засоби психологічної підтримки в умовах війни», відкритий діалог на тему«Керівник гуртка як ініціатор творчої співпраці та генератор змін», педагогічний івент на тему «Траєкторія розвитку педагога-позашкільника. Мотивація. Засоби та ресурси. Колективна праця», круглий стіл на тему «Новий освітній простір професійного розвитку педагогічних працівників закладів позашкільної освіти».

Детальна інформація на Віртуальному офісі методиста