Міжнародні турніри з гри го

2024

Європейський молодіжний чемпіонат з го European Youth Go Team Competitio (онлайн)

European Youth Go Team Competitio  онлайн турнір мав чотири етапи (10.02.2024р. завершився  останній етап)

Юнацька команда України стала чемпіоном Європи 2024 з гри ґо,  шестеро гравців з вісьми членів команди є вихованцями Київський Палац дітей та юнацтва!

Овсієнко Всеволод, Мельник Анна, Савицький Август, Овсієнко Тимофій, Петрашевський Данило, Чернова Марія.

Суперниками  команди  України були команди: Німеччини, Румунія,  Фінляндія , Ірландія, Нідерланди та  Данія

Вітаємо чемпіонів Європи з ґо!!!

2023

Вихованці-спортсмени Київського Палаці дітей та юнацтва  на чолі з тренером-викладачем Симоненко Вікторією відвідали країну Балтії та взяли участь у спортивному дійстві!

Чудово зіграла в турнірі  Батуріна Раїса – виграла 4 партії з 5 та Гаджиє  Віктор, який зміг виграти у гравців 1 дану та 1 кю.

Поїздка подарувала не тільки участь у турнірі, але й незабутні та цікаві враження – це екскурсія другим за величиною містом Литви!

2023

Турнір з гри в ґо "3 China Toun" Weiqi Cap у місті Варшава (Республіка Польща) 14-15 жовтня 2023р.

Вихованці  Київського Палацу дітей та юнацтва, які брали участь у турнірі: Савицький Август, Бондар Ігнатій, Прилип Лев та Батуріна Раїса, під керівництвом  тренерки-викладачки Симоненко Вікторії Валеріївни.

Спортсмени-гошники  добре зіграли у турнірі, маємо такі результати:

Август Савицький виграв 4 з 5 партій та став кращим у своїй групі має перше місце  до 12 років (отримав призи в трьох номінаціях).

Бондар Ігнатій та Вікторія Симоненко (тренер)  виграли по три партії з пʼяти !

Купу гарних вражень  та  позитивних емоцій отримали наші вихованці у дружній нам країні Польщі, доречі  турнір проходив в місті Варшава в бібліотеці Варшавського Университету на даху якого знаходиться ботанічний сад.

2023

Парний чемпіонат Європи з ґо в шведському місті Leksand (16-18 серпня 2023р.)⚪⚫

Пара-переможець отримує право на участь у Міжнародному чемпіонаті з парного ґо серед аматорів у Японії. З 1997 року це регулярний захід, який щороку приймає інша країна.

Цьогоріч від України брали участь дві пари, у складі яких були вихованці КПДЮ:

Марія Чернова 1 кю (тренер Г.М. Гальченко) та Дмитро Богацький 6 дан

Віра Чернова 7 кю (тренер Г.М. Гальченко) та Август Савицький 4 кю (тренер В.В. Симоненко).

Пари, що вели запеклі бої за ґобаном, складалися з чемпіонів країн Європи, призерок Жіночого чемпіонату Європи, легенд європейського ґо та майбутніх зірок.

Турнір був повен несподіваних, драматичних та цікавих партій..

Несподіванкою для всіх став сильний виступ пари Марії та Дмитра, які тільки за коефіцієнтом поступилися румунській парі і зайняли 4 місце.

Також своїм результатом здивувала пара Віри та Августа, які були найслабшою парою (рейтинг пари 5 кю), проте здобули аж дві перемоги, здолавши пари із рейтингом 1 кю.

Міжнародний турнір з гри в ґо, місто Каунас Литовська Республіка (11-12 листопада 2023р.)