Концерт на честь захисників та захисниць України “З вірою в серці! З вірою в Україну”

Перед гостями з найкращими концертними номерами виступили зірки української естради Yan Kostyrko, Тетяна Доканіна та творчі колективи Київського Палацу. Ведучі концерту Наталія Либа та Народний артист України Олександр Печериця створили особливу атмосферу святкового вечора.
Директор Департаменту освіти і науки Олена Фіданян висловила щиру подяку воїнам, які дають відсіч ворогу та завдяки яким українські діти можуть навчатися в рідній країні. Очільниця вручила відзнаки педагогам КПДЮ та з освітніх закладів Києва, які мужньо й героїчно боронять нашу країну та займаються волонтерською діяльністю.
Гості, серед яких були військовослужбовці Сил оборони України, які нині проходять лікування та реабілітацію у військових медичних закладах Києва, родини загиблих захисників України, ліцеїсти Київський Військовий Ліцей ім. Богуна, офіцери Центр досліджень воєнної історії ЗСУ, представники ДНЗ Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою, вихованці та педагоги КПДЮ також мали можливість оглянути тематичну виставку, що розгорнута на локаціях Палацу.