Фестиваль молодіжної дипломатії /Науково-практична конференція «Модель ООН в Україні»

“Модель ООН в Україні ” – науково-практична конференція , захоплююча симуляційна гра, яка  навчає дипломатичним навичкам та витримці, мистецтву ведення переговорів та знаходження компромісів, вмінню відстоювати свою громадянську позицію, влучно висловлюватися та аргументувати свою думку. Для участі в конференції обов’язкове знання міжнародної політичної ситуації, нагальних проблем сьогодення.

         В Україні практика моделювання існує вже близько 20 років, тисячі юних дипломатів брали в ній участь. З 2017 року Київський Палац дітей та юнацтва долучився до активного міжнародного молодіжного руху, перетворивши конференцію на Фестиваль молодіжної дипломатії. Координатором Фестивалю у КПДЮ є відділ соціальних ініціатив і партнертва.

Кожного року, протягом двох днів, молоді люди – учасники Фестивалю молодіжної дипломатії, навчаються дипломатичним навичкам, витримці та толерантності майбутніх дипломатів, мистецтву ведення переговорів та знаходження компромісів, демонструють гарне володіння англійською мовою та ораторське мистецтво.