Змагання «Дрон рейсинг»

Дрон-рейсинг — найсвіжіший вигляд кіберспорту, що виник на кордоні віртуальної реальності і авіамоделізму, який представляє собою гоночні змагання квадрокоптера невеликих розмірів на спеціально обладнаній трасі. Траса у Київському Палаці дітей та юнацтва розмічена стрічками та фішками. Траса є зацикленою, початок збігається з фінішем, спеціально налаштовані перешкоди, обладнано пристроями для зарубки тайм-коду і системами трансляції відео потоку учасників на великий екран.

2023

Змагання "Дрон рейсинг" Palace Cube з авіаробототехніки

Напередодні у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулись змагання “Дрон рейсинг” Palace Cube з авіаробототехніки. Учасники показали гарну винахідливість та вправну майстерність керування дронами.

2021

Відкриті змагання на Кубок Палацу дітей та юнацтва з квадрокоптерів «Drone racing junior 2021»

27 листопада відбулися Відкриті змагання старшої групи на Кубок Палацу дітей та юнацтва з квадрокоптерів «Drone racing junior 2021» в симуляторі Velocidrone на платформі Київського Палацу дітей та юнацтва.

Відкриті змагання на Кубок Палацу дітей та юнацтва з квадрокоптерів «Drone racing junior 2021» в FPV симуляторі на платформі Київського Палацу дітей та юнацтва

2019

Кубок квадрокоптерів

Drone Racing — новий тренд. Дрони щойно стали народними гаджетами, а для їх користувачів вже організовують справжні змагання. 2 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва юні ентузіасти мали змогу поборотися за кубок квадрокоптерів й показати хто на що здатен. Загалом у змаганнях взяли участь 29 хлопців. Багато з учасників змагань займаються в гуртку, вчаться управляти дронами, щоб на змаганнях продемонструвати свої навички та поборотися за призові місця. В цьому році для змагань була споруджена складна траса, тож рівень майстерності учасників з кожним роком росте, стає складнішим та професійнішим. Під час змагань були неповторні ємоції від перемоги та сльози від програшу.

Кубок Юніорів 2019

2018

DRONE Junior Cup Mini #3 2018

2017

22 квітня 2017 року відбулись Перші Відкриті змагання «DRONE RACING MINI-2017» на Кубок Київського Палацу дітей та юнацтва з квадрокоптерів (радіокеровані моделі в приміщенні) за підтримки Ukrainian Association of Drone Racing. Випробувати свої сили та перевірити вміння віртуозного пілотування квадрокоптером спробували 36 учасників у різних вікових групах у 2 класах (до 130 мм та більше 130 мм).